אין צורך להניע: ביטוח אופנוע עושים אונליין באתר של אודי דגן

אומנם עם אופנוע לא קשה לתמרן בין הפקקים ועם אופנוע לא קשה למצוא חנייה, אך אם בסה"כ נדרשים לעשות ביטוח לאופנוע, הכלי בהחלט יכול להישאר בחנייה. כיום תחום הביטוחים מאוד משוכלל והתחרות בהחלט גדולה, כך שלכם רק נותר להרוויח. יש לכם אופנוע? ובכן לפחות ביטוח חובה חייבים להסדיר וסביר להניח שתתעניינו גם בביטוחים נוספים, ועל כן מוזמנים להבין לא רק אלו ביטוחים קיימים ואלו ביטוחים מוטב להוסיף, אלא אתם גם מוזמנים להבין כיצד אפשרי להרוויח באמצעות ביטוח אוו ליין דרך האתר של אודי דגן. נשמע מעניין? בעיקר נשמע כלכלי! קחו רגע ותעשו לעצמכם סדר.

סוגרים ביטוח מתאים וכלכלי באופן מקוון

אין ספק שאם תתחילו לברר לגבי ביטוחים לאופנועים תתחילו ללכת לאיבוד. לא רק שיש מגוון אופציות, אלא גם יש לא מעט חברות ביטוח. מכאן שאם מחפשים אחר מענה אידיאלי, מוזמנים לציין בפניכם שאם בוחרים בביטוח אופנוע אצל אודי דגן סוכנות לביטוח יוצאים מורווחים. מדוע? בשל שלושת הסיבות הבאות:

  • מדובר בסוכנות ביטוח בעלת ניסיון עשיר (למעלה מ-30 שנות ניסיון).
  • מדובר בהתנהלות מקוונת נוחה ומהירה שמאפשרת לקבל מענה מדויק צורך.
  • מדובר בסוכנות שמציעה חתמי ביטוח שמעניקים ליווי צמוד לכל אורך חיי הפוליסה.

מכאן שאם מחפשים אחר הביטוח המשתלם ביותר ואחר הביטוח שהכי מתאים נקודתית עבורכם, טוב לדעת שאין צורך לערוך לבד השוואות (או להשקיע זמן רב), אלא בלחיצת כפתור מקבלים הצעת מחיר ממוקדת צורך וכלכלית.

 

 

נקודת התחלה – ביטוח חובה

מבקשים שיעורי בית מקדימים לגבי סך הביטוחים הקיימים, כך שתוכלו להתחיל להבין אלו ביטוחים נחוצים פרטנית עבורכם? ניגשנו לעשות סדר! ראשית נתחיל עם הביטוח שאתם בטוח עומדים לעשות, ביטוח חובה. פה נציין שמדובר בביטוח החשוב ביותר, ושאם תעלו על האופנוע בלעדיו אתם צפויים לא רק לקנס משמעותי, אלא גם למאסר. ביטוח חובה כה חשוב כיוון שהוא מבטיח כיסויי גוף כוללים. הן עבור הנהג, והם עבור הנוסע שעמו ואנשים נוספים, כגון הולכי רגל. כמו כן, פה אין הרבה מה להשוות, וזאת כיוון שכל מה שנוגע לאופי, מהות והיקף הכיסוי המדינה מכתיבה את הטון.

השלמות אפשריות – ביטוח מקיף וצד ג'

לאחר שסגרנו את הפינה לגבי ביטוח חובה, נעבור להכיר מה מציע ביטוח מקיף. ובכן כאן נמצא שקיים ביטוח מקיף מלא לצד ביטוח מקיף חלקי. מהם ההבדלים? ובכן ביטוח מקיף מלא מכסה כל סוג של נזק שנגרם בעקבות תאונה, ובמקביל בעקבות מגוון סיכונים מקיפים. סיכונים כגון תאונה עצמית, גניבה, שריפה וכדומה. מהו אם כן ביטוח מקיף מצומצם? ובכן במקרה זה גם נמצא ביטוח עבור מגוון סיכונים משלימים, אך בכול הנוגע לנזק שנגרם בגין תאונה עצמית לא יינתן מענה. מהו אם כן ביטוח צד ג'? כפי שהשם מרמז מדובר בביטוח שמכסה מגוון נזקים שנגרמים לציוד של אדם אחר, וזאת בשל מעורבות שנוגעת לאופנוע ששייך לכם. כך למשל אם נכנסתם בחנות או ברכב, חברת הביטוח תעביר את הפיצויים הנדרשים.

דגשים חשובים

לאחר שהבנו אלו ביטוחים משלימים קיימים, מוטב לבקש מספר הצעות מחיר שכוללות הרכבים שונים, וזאת כי הרבה פעמים הפער במחיר מסייע לקבל החלטה (לכאן או לכאן). שנסכם? ובכן אם מבקשים לסגור את הפינה בצורה מושכלת, מהירה ומסודרת, היעזרו באתר של אודי דגן. כל שעליכם לעשות זה לבקש מספר הצעות תוך כדי שאתם מציינים דגשים אישיים, ובזמן שיודעים שמהצד השני יש מי שבוחן עבורכם שורה של שיקולים משלימים, כגון שיקולים שנוגעים לסכום פיצוי והשתתפות עצמית. סעו ותחזרו בבטחה.