טסים לתאילנד? כל הסיבות להשכרת רכב בחופשה

אם אתם מתכננים חופשה בתאילנד ורוצים להפיק ממנה את המירב, המאמר הזה מיועד עבורכם. למה כדאי לשכור רכב כשטסים לחופשה בתאילנד ומה חשוב לבדוק לפני שעושים את זה? כל התשובות לפניכם.

תאילנד על רגל אחת

אם הייתם אי פעם בתאילנד, אתם כמובן מכירים את היופי והפלא של המדינה הזו. זה נכון שמציירים את תאילנד כמדינה של בטן גב, אך האמת היא שתאילנד כל כך גדולה ומגוון האטרקציות בה הוא כל כך גדול, שלפעמים אפשר פשוט לאבד את הידיים והרגליים. זה קורה במיוחד כשנוסעים לחופשה קצרה ולא באמת מספיקים לראות את כל המקומות שמתכננים. זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו תמיד ממליצים לאנשים שנוסעים לתאילנד לתכנן נכון את השהות שלהם במדינה העצומה הזו על מנת שלא תתאכזבו ממנה. חשוב לציין בהזדמנות זו שתאילנד נפתחת אחרי המון זמן לכניסה לתיירים ללא בידוד, באתר המרכז למטייל תאילנד תמצאו את כל המידע על כניסה לתאילנד ולהתכונן בצורה הכי טובה לנסיעה.

למה כדאי לשכור רכב כשטסים לחופשה בתאילנד?

כפי שציינו, תאילנד היא מדינה עצומה ואם אתם באמת רוצים להספיק לראות הרבה מקומות ולעשות המון אטרקציות, אתם פשוט חייבים להתנייד בה באופן עצמאי. כך תוכלו לתכנן את החופשה שלכם ולשלוט על הלו"ז שלכם מבלי להסתמך על התחבורה הציבורית במדינה. נכון, יש בהחלט מקומות שאנחנו ממליצים לכם שלא להתקרב אליהם עם הרכב הפרטי, כמו בנגקוק למשל, אך אם תקפידו לתכנן את המסלול שלכם כמו שצריך אתם תפיקו את המירב מהרכב שתכרו.

 

 

בנוסף, חשוב לציין שכשאתם שוכרים רכב אתם חוסכים לא מעט זמן. אתם מייתרים לחלוטין את התלות התחבורה המקומית שולטים על לוחות הזמנים שלכם באופן מלא. זה לא אומר שלא תבלו שעות בדרכים, בטח ובטח במדינה כזו גדולה, אך זה בהחלט יחסוך לכם לא מעט זמן יקר ויהפוך את הנסיעות שלכם בדרכים לנעימות הרבה יותר.

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים רכב בתאילנד?

כפי שציינו, אנחנו ממליצים לכם לשכור רכב שמתאים לצרכים שלכם בטיול. הנסיעה בתאילנד יכולה להיות לא קלה, לפחות בהתחלה, ואם תיקחו רכב לא מתאים זה רק יוסיף לקושי שלכם במדינה הזו. בנוסף, למרות שניווט באמצעות ווייז יכול לעבוד בצורה מצוינת בתאילנד, אנחנו עדיין ממליצים לכם לרכוש מפה ולהשתמש בה במהלך הניווט, כך אתם מבטחים את עצמכם לכל מקרה שלא יקרה.

חשוב לציין – שכרו את הרכב דרך חברה גדולה ורצינית. בסופו של דבר, אלה הן החברות האמינות ביותר שמספקות שירות לקוחות אמין ומקצועי. בסופו של דבר אתם נוסעים למדינה זרה ואתם צריכים שתהיה לכם כתובת לפנות אליה בכל מקרה חירום, תקלה או כל מקרה אחר. גם אם זה יעלה לכם מעט יותר ביחס להשכרת רכב דרך חברה קטנה, אנחנו ממליצים לכם להשקיע את הכסף הזה ולטוס לטיול בראש שקט.

בנוסף, כשאתם שוכרים רכב אתם יכולים לבחור את הרכב המתאים ביותר עבורכם ועובר אופי הטיול שאתם עומדים לעשות בתאילנד. למשל, אם אתם מתכננים טיולי שטח או נהיגה במקומות שבהם תנאי הדרך לא מאירים פנים, כמו שקורה לא פעם בתאילנד, אתם תוכלו כמובן לבחור רכב מתאים כמו ג'יפ או 4X4 כמובן.

לסיכום

אם אתם רוצים להפיק את המירב מתאילנד, לראות המון מקומות, לעשות הרבה אטרקציות ולשלוט על לוחות הזמנים של הטיול בצורה מושלמת, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור רכב לחופשה.