מערכת לניהול עסקאות – התוכנה שלחברות הליסינג כדאי להכיר

חברות ליסינג והשכרת רכב זקוקות לכלי עזר ממוחשבים מתקדמים כדי להתנהל ביעילות. כך הדבר לגבי עסקים מודרניים בכלל ובוודאי לגבי מי שמציעים רכבים מסוגים שונים, כולל רכבי יוקרה. לקוחות מצפים לשירות איכותי ולהתנהלות יעילה ובצדק. העסק עצמו זקוק לפתרונות מחשוב ברמה גבוהה, בכדי להיות תחרותי וגם רווחי. יש תוכנה מיוחדת, אשר "תפורה" על חברות כאלה באופן מתקדם במיוחד. הכירו את תפנית של מטריקס – הפתרון הייחודי לחברות ליסינג והשכרת רכב.

ERP לניהול עסקאות ועוד

ניהול עסקאות בתחום השכרת הרכב והליסינג, הוא פעילות שדורשת התנהלות יעילה ומסודרת מאוד. מענה טבעי לאתגרים כאלה, מספק תחום מערכות ניהול המשאבים או ERP. מערכת Enterprise Resource Planning מאפשרת לעשות דברים רבים בעסק באופן מתקדם ובתוך מערכת אחת, כך שמתקבלת יעילות מרבית. ישנו בין מערכות אלה בארץ, פתרון מיוחד אשר מיועד (רק) לעסקים גדולים ושמו תפנית. תוכלו לקרוא מידע נוסף על המערכת הזאת באתר החברה. אגב, אנו מדברים על חברת מטריקס, שהיא חברת טכנולוגיה מוערכת מאוד וגם וותיקה למדי. כלי ה-ERP שנציג בפניכם מתוצרתה – תפנית, גם הוא וותיק למדי. מאחוריו כשני עשורים של פיתוח! באמצעות תפנית, תוכלו לתת פתרון מיטבי, לניהול עסקאות בתחום פעילותכם והרבה יותר מכך. כמו כן וזו היא נקודה מעניינת וחשובה במיוחד – תפנית מותאמת מראש למגזר שלכם! אם שמעתם על תחום ה-ERP וסביר שזה המצב, מן הסתם שמעתם שמערכות כאלה דורשות התאמה רבה לכל עסק שמתחיל לעבוד איתן. אז תפנית מקלה עליכם מאוד מבחינה זו, עם התאמה מראש, ברמה גבוהה, במיוחד עבור חברות ליסינג! בואו נראה יותר מקרוב, מה זה אומר.

ניהול עסקאות כדוגמה

בעזרת תפנית, תוכלו לבצע בין השאר

  • הקמה וניהול של עסקאות – עסקאות מסוגים שונים, אם זה עסקת הלוואת רכב, ליסינג מימוני, הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד רכב ונוספות. תוכלו לנהל בתפנית את שלב הבקשה לקבלת הלוואה, את מתן ההצעה ללקוח ואת העמדת ההלוואה עצמה, כולל ניהול פרטי לווים, ערבים, אמצעי תשלום, מועד חיוב לתשלום ועוד.
  • הפעלת מהלכי גבייה שוטפת – באמצעי תשלום שונים, עמלות הקשורות לעסקה ועוד.
  • פעולות רבות נוספות – סביב כל עסקה, תוכלו לבצע כל פעולה נוספת שתידרש, אם זה החלפת רכב בעסקה, הוספת לווה, שינוי אמצעי תשלום, פריסת או דחיית תשלומים, פירעון חלקי או פירעון מלא של פיקדון/ הלוואה, פריסה מחדש וכדומה.

 

 

יכולות נוספות

כפי שציינו, ניהול עסקאות הוא רק חלק מהתמונה, גם אם חלק מרכזי וחשוב במיוחד. חברות ליסינג ימצאו שפתרון זה מציע להן גם

  • ניהול צי רכב – צי הרכב שלכם הוא נכס עסקי חשוב ומרכזי במיוחד כמובן. חייבים לשמור עליו במצב תקין ולנהל היטב את כל הקשור בו. תפנית מסייעת בכך, כולל לגבי תכנית הטיפולים לכל רכב, רישום פרטי עברות תנועה ותאונות, שימוש בדלקנים, רישום קילומטראז’, נסיעות בכביש 6 ועוד – הכל מוכן לשימושכם ומראש.
  • ניהול מרכזי שירות – מרכז שירות חייב להיות יעיל במיוחד. יש לכך השלכות על תפקוד העסק השוטף, התדמית ואפילו הרווח הכספי. גם כאן, תפנית זמינה לסייע.
  • ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה – לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, הם נושאים שמציבים תמיד אתגרים גדולים וקבועים. התייעלות לגביהם, היא מפתח חשוב בעסקים להתייעלות בכלל. תשמחו לשמוע שתפנית תקל עליכם להשיג זאת, עם יכולות מובנות של ניהול ובקרת מלאי, ניהול הרכש, היבוא, קטלוגים ועצי מוצר, ניהול רכש תקציבי, שיווק ומכירות, ניהול יצוא, הפצה ושירות.

תפנית כוללת גם מודולים שימושיים עבור ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניהול מכירות, ניהול שירות, ניהול פיננסי וכן ניהול ארכיון דיגיטלי.

לסיכום

קחו את היכולות של העסק שלכם למקסימום, באמצעות יישום כלי מתקדם באמת וגם ייעודי עבורכם – תפנית של חברת מטריקס.