רכב יוקרה לחתונה לא מעט טרנדים התפתחו בשני העשורים האחרונים בתעשיית החתונות הישראלית. חלקם הפכו למגמות של ממש וישנם אף כאלה שקשה בכלל להבין איך הסתדרנו בלעדיהם בעבר. האם אתם זוכרים למשל את הימים הרחוקים ההם של שנות התשעים המוקדמות, כשהבר האקטיבי עוד היה אטרקציה חדישה ומיוחדת? דוגמה טובה נוספת לטרנד שהפך לחובה בכל חתונה המכבדת את עצמה הוא טרנד המגנטים, המעטרים את רוב המקררים בישראל.

מובן שלצד הטרנדים שהשתרשו, לא חסרות גם דוגמאות לכאלה שהפציעו לזמן קצר ונעלמו כלא היו, אך דבר אחד בטוח – טרנדים בתעשיית החתונות – באמת שלא חסרים. במאמר שלפניכם נפרט אודות טרנד חדש יחסית, שהולך ותופס תאוצה במחוזותינו הלבנטיניים וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, הכוונה היא להשכרת רכב במיוחד ליום החתונה.

מה רע ברכב הפרטי שלי?

בסופו של יום, הרכב שיביא אתכם לחתונה לא אמור למלא תפקיד שונה במיוחד מכל רכב אחר, שכן עליו בסך הכול להביא אתכם מנקודה A, לנקודה B. יחד עם זאת, בראייה מעמיקה יותר, מדובר בעולם שונה לגמרי. בניגוד לרכב שעוזר לכם להגיע לעבודה מדי בוקר או לצאת לבילויים בסוף השבוע, הרכב שאמור להביא אתכם לחתונה, צריך ליצור אפקט של "וואו", להכניס אתכם לאווירה מיוחדת ולסייע לכם להבדיל את היום המרגש בחייכם מסתם עוד יום של חול. זוהי ככל הנראה הסיבה לכך שרוב הרכבים שנהוג לשכור במיוחד לחתונה, הם מקטגוריית רכבי היוקרה.

בנוסף, לרוב מדובר ברכבים בעלי חלונות כהים, המאפשרים לזוג המאושר ליהנות מכמה דקות אחרונות של אינטימיות לפני שהם נחשפים לאור הזרקורים ומכמה דקות של נוחות בלתי מתפשרת לפני שיידרשו לעבור בין השולחנות ולפזז ללא הפסקה עד אור הבוקר. לפיכך, כאשר שואפים למקסם את ההנאה והנוחות, להתחיל את החתונה בסטייל יוקרתי וליהנות מכל הטוב שיש לתעשיית הרכב המודרנית להציע, הבחירה המובנת מאליה היא השכרת רכב לחתונה ואם אפשר, שיהיה יוקרתי ומפנק במיוחד.

בטיחות מרבית בדרך ליום המאושר ביותר בחיים

מעבר לנוחות המרבית, לסטייל וליוקרה, השכרת רכב לחתונה מאפשרת לכם ליהנות מרמת בטיחות גבוהה במיוחד. מן הסתם מדובר במאורע מרגש לא רק עבורכם, אלא גם עבור החברים הקרובים ובני המשפחה שישמחו להסיע אתכם לאירוע. ההתרגשות והאדרנלין לא בדיוק תורמים לרמת העירנות ולכן מומלץ לתת עדיפות לנהג פרטי, שרוב חברות ההשכרה ישמחו להעמיד לרשותכם ביום המרגש. כמו כן, רכבי היוקרה המתאימים לחתונות הם רכבים בטיחותיים במיוחד, שכן מדובר ברכבים מתקדמים, המצוידים בכל מערכות הבטיחות החדישות ביותר שישנן.

התאמת הרכב לחתונה שלכם

נכון לכתיבת שורות אלה, חברות השכרת הרכב המציעות שירותי השכרת רכבים לחתונה, מחזיקות צי שלם של רכבי יוקרה להשכרה למטרה זו ולא תמיד פשוט לבחור בחוכמה את הרכב המתאים ביותר. על מנת להקל עליכם את הבחירה, טוב תעשו אם תמפו את הצרכים שלכם באופן המפורט ביותר ותספקו את הנתונים שתאספו לנציגי השירות בחברת ההשכרה. עליכם להחליט, למשל, אם אתם זקוקים לרכב אחד או יותר, ואם אתם זקוקים ליותר מרכב אחד, עליכם להחליט האם אתם מעוניינים שכל הרכבים יהיו מאותו סוג או לא.

בנוסף, עליכם לקבל החלטה בנוגע לכמות האנשים שאתם רוצים שייסעו אתכם לחתונה וכן לציין מה חשוב לכם יותר: רמת היוקרה, האבזור, הסטייל או כל פרמטר רלוונטי אחר. עוד יש לציין אם ישנם תנאי דרך מיוחדים המצדיקים השכרת רכב שטח כמו לנד רובר למשל (אם החתונה מתקיימת בשטח מאתגר כמו חוף הים לצורך העניין). מומלץ לברר גם פרטים בנוגע לאפשרויות הנוגעות לצבע הרכב ובנוגע לאפשרות של קישוט הרכב על ידי אנשי מקצוע. מזל טוב ובהצלחה!