7 גאדג'טים שאתם חייבים לרכב שלכם

כמה פעמים נסעתם ברכב, ותוך כדי הנהיגה חשבתם על פטנט כזה או אחר לרכב שלכם, כזה שהיה מקל עליכם את הנסיעה? ובכן, יש לא מעט פטנטים שכאלה, או כפי שכולם קוראים להם: גאדג'טים.

ריכזנו בעבורכם  7 גאדג'טים מדליקים לרכב שיגרמו גם לנסיעה הקצרה ביותר להיות מהנה במיוחד! שנתחיל?

גאדג'טים לרכב

מראה פנורמית אל פנים הרכב

מראה פנורמית אל פנים הרכב מהווה גאדג'ט המומלץ בעיקר להורים לילדים קטנים. כשהעיניים שלכם חייבות להיות על הכביש ולהשגיח על נסיעה בטוחה – זה בהחלא קשה עד בלתי אפשרי להשגיח גם על הילדים שנמצאים בתוך הרכב. ובכן, מראה פנורמית עוזרת במצב הזה. כיוון שהיא יכולה להתמקם בחזית הרכב, ולהציג לכם גם את החלון האחורי ביחד עם פנים הרכב.

מתלה אחסון על גב המושב הקדמי

רכב שנוסעים בו מידי יום, מתלמלא לעיתים במגוון רחב של פריטים מסוגים שונים. בכדי להשאיר את הרכב מסודר (לפחות למראית עין), תלו ארגונית על גב המושב הקדמי וסדרו את הדברים שלכם ושל שאר הנוסעים בהתאם לצרכיכם.

מיני מקרר

מיני מקרר מהווה תוספת נהדרת לרכבכם, ובייחוד אם אתם מחפשים אחר גאדג'טים לרכב. הוא יכול להיות מושלם עבור אותם אנשים הנוסעים נסיעות ארוכות ולא מעוניינים לעצור כל פעם בדרך לקנות משהו לשתות או לאכול.  כמו כן, הרעיון יכול להשתלם גם להורים לילדים קטנים הזקוקים למזון למשך הנסיעה.

כרית לחגורת הבטיחות

חגורת הבטיחות עשויה להיות לעיתים נוחה ולעיתים גם לא. נסיעות ארוכות, יכולות להוביל להירדמות (שזה בסדר, כל עוד אתם לא הנהג!), אך למעשה חגורת הבטיחות אינה מאפשרת להירדם ברכב באופן נוח ואפקטיבי.  בדיוק בשביל זה הומצאה הכרית לחגורת הבטיחות. כרית המתלפפת על גבי החגורה ולמעשה הופכת אותה לכרית אחת ארוכה ונוחה.

פנס חירום רב תכליתי

כיום, בכל רכב חייב להיות פנס למקרה חירום. קיימים פנסים במיוחד לרכב כשכל ייעודם הוא לעזור לכם בכל צרה שלא תיפול עליכם. הפנס יכול להכיל בתוכו:

  • הבהוב אדום
  • סכין חיתוך לחגורת הבטיחות
  • פנס לד
  • פטישון לשבירת החלון
  • ועוד

דיבורית בלוטות'

כיום יש ללא מעט רכבים דיבורית מובנית במערכת שלהם, אבל לא לכולם. על כן, ניתן למצוא ברחבי הרשת והחנויות הייעודיות, שלל רב של דיבוריות, כאשר בלוטות' היא בין הגאדג'טים הטובים והמומלצים ביותר.

תיבת מטבעות לרכב

נכון, התיבה הזאת מוכרת בעיקר מנהגי המוניות והאוטובוסים, אך אין זה אומר שרכבים פרטיים לא צריכים תיבה כזאת גם. כשאתם מתעסקים עם כסף קטן, הקלות שבה הוא יכול להיעלם לכם בתוך האוטו היא גבוהה מאוד. כשיש תיבה קטנה באוטו, גם תימנעו מאבדן מטבעות וגם במידת הצורך, תדעו שיש לכם כסף קטן ברכב.

 

גאדג'טים לרכב לא חייבים להיות רק בטיחותיים או רק מהנים. מצאו את הדרך לשלב בין השניים ולהעניק לעצמכם גם נסיעה בטוחה וגם נסיעה מהנה.