כל מה שספק האינטרנט ITC מציע לסוכנויות להשכרת רכבים

ספק האינטרנט ITC מציע לסוכנויות להשכרת רכבים

סוכנויות להשכרת רכבים עובדות עם מגוון מערכות מחשוב ואולי גם עם אתר אינטרנט. בכל מקרה, חשוב במקרה זה לקבל את השירותים התומכים בפעילות הסוכנות, מספק שירותים איכותי. אלה השירותים שתמצאו, אצל ספק בולט מסוג זה – חברת ITC:

מעטפת מוצרים שימושיים

ITC מציעה אוסף מוצרי תקשורת חיוניים לסוכנויות השכרת רכבים, באופן שיסייע לכם להשיג ביצועים מושלמים. למעשה, ספק אינטרנט ITC מספק מוצרים אשר מהווים מעטפת שירותים מקצה לקצה. אלה כוללים בין השאר,

הקמת תשתית אינטרנט, שירותי IPVPN, Anti DDOS ו-WiFi לעסקים. עוד יסייעו לכם, שירותים מנוהלים לקישוריות לאינטרנט או עבור רשת פרטית אשר מוקמת בין סניפי העסק שלכם. רשת החברה מאגדת תשתיות מסוג ADSL, כבלים ו-SIM. מדובר ברשת אופטית איכותית ויציבה.

WiFi לעסקים

שרות ה-WiFi לעסקים, יאפשר לכם להתחבר בנוחות לאינטרנט, מכל מקום ברחבי העסק. זאת, באמצעות כל התקן מחשוב בו אתם עושים שימוש. יכולת זו, תעמוד גם לרשות לקוחותיכם. זה הוא ערך מוסף חשוב שעסקים רבים מציעים כיום ללקוחות והוא עוד גורם, אשר תורם להשגת ולשימור לקוחות. כל זאת, ברשת מהירה ומאובטחת. מעבר לכך, תועלת נוספת שתקבלו בעזרת ספק ITC, היא באפשרות לעשות שימוש מתוחכם וחשוב ברשת WiFi: השגת לידים חמים, באמצעות הרשת ואיסוף מידע על לקוחותיכם אשר משתמשים בה.

IP VPN

VPN או Virtual Private Network הוא אמצעי פרטיות חשוב וותיק, אשר נמצא בשימוש נרחב של עסקים. כאשר אתם זקוקים לתקשורת חסויה בין סניפים, זה הוא פתרון קלאסי ומצוין. זה יכול להיות לשם העברת מידע רגיש, שיחות וידאו פרטיות, חיבור מאובטח מרחוק של עובדי העסק ומנהליו או לשם מטרות אחרות כמו סליקת כרטיסי אשראי. ITC מציעה גם שרות למימוש טכנולוגיה זו, באמצעות High Availability IP-VPN. בפועל, תקבלו רשת תקשורת פרטית משלכם, מאובטחת ומוצפנת, אשר משלבת אבטחה ומהירות (רוחבי פס של עד 100G). בכדי להבטיח שרשת חיונית זו תהיה זמינה באופן רצוף, ישנו עבורה גיבוי בטכנולוגיה סלולארית. להשלמת התמונה, ישנו גם שירות מנוהל לרשת, אשר מספקים צוות מומחי ITC, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

Anti-DDOS

שירותי אנטי DDoS, יגנו על אתרכם מפני תקיפות מהסוג שמכונה מניעת שרות מבוזרת. זה הוא סוג תקיפות אתרים נפוץ במיוחד. הוא מתבטא בכך שמפגיזים את האתר באופן מלאכותי, בפניות סתמיות. כתוצאה מכך, האתר עשוי שלא לעמוד בעומס ותיפגע יכולתו לתת שרות, לגולשים האמיתיים. ITC מציעה גם לכך פתרון, אשר בין השאר יודע ללמוד מתקריות העבר ולהשתפר.

תמיכה וליווי

בתור סוכנות להשכרת רכבים, אתם וודאי לא רוצים לבזבז את זמנכם על עיסוק בפרטים טכניים של עולם המחשוב. עסקים מעדיפים ובצדק, למקד את משאביהם בפעילויות הליבה העסקיות. החדשות הטובות הן, שניתן להעביר חלק ניכר מההיבטים הטכניים, אל ספקי השרות ובמקרה זה – ITC. החברה מספקת שירותים מנוהלים, סיוע וליווי, לכל אורך הדרך בנושאים אלה וכן תמיכה 24/7. הדבר מתבטא בסיוע בתכנון, סיוע בהתקנה ובהטמעה בעסק ובמתן תמיכה שוטפת. ITC גם מסייעת להקים ולתחזק רשת פנימית משלכם. אפשרות מתקדמת במיוחד, היא ניהול מלא של תחזוקת התשתיות, כולל ניטור רצוף וטיפול יזום בתקלות, באופן מיידי. זאת, בסיוע כלים מתקדמים לשליטה ובקרה.

לסיכום

בעזרת מכלול השירותים שמציעה ITC, תוכלו לקבל מענה איכותי לכמה וכמה צרכים עסקיים חשובים. עצם קבלתם מספק אמין אחד, גם מסייעת לצמצם ספקים ולהקל על הניהול.