קידום ביוטיוב לסוכנויות רכב: כך תהפכו את ערוץ היוטיוב למצליח

מנהלים סוכנות רכב? ובכן, כנראה שאנחנו לא אלו שצריכים לספר לכם עד כמה מדובר בעבודה מורכבת. למצוא את הרכבים המתאימים, לדאוג לתקינות שלהם, לעמוד מול הדרישות של משרד התחבורה ולהתאים לכל לקוח באופן מדויק את הרכב שמתאים לו. כל אלו משימות מורכבות בלי שום ספק, אבל אם יש אתגר אחד שהוא באמת יוצא דופן בתחום, הרי שמדובר על התחרות הרבה שמחייבת את כל מי שמנהל עסק כזה למצוא דרכים חדשות ומקוריות לשיווק שלו. אנחנו בטוחים שאתם משתמשים כבר ברשתות החברתיות ומנהלים בפרט עמודים עסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם, בטוחים שאתם נעזרים באפשרות של קידום ממומן בגוגל, וכנראה גם שחלק מכם בוחרים ללכת על מדיה כמו טלוויזיה ושלטי חוצות. כל אלו הם בהחלט טובים וחשובים, אבל לפעמים זה לא מספיק, אז האם יצא לכם לחשוב על אפיקים אחרים שלרוב לא חושבים עליהם, ובפרט – האם יצא לכם לחשוב על האפשרות של קידום ביוטיוב? אם זה משהו שאתם עדיין לא עושים, אנחנו רוצים להסביר בדיוק למה כדאי לשקול את האפשרות הזאת ואיך תעשו זאת.

למה לקדם ביוטיוב?

ובכן, הדבר העיקרי בגינו יוטיוב זו דרך לקידום ששווה לנסות, היא שמדובר ככל הנראה באחת האפליקציות הכי נפוצות בישראל ומשתמשים בה אנשים מכל שכבות האוכלוסייה ובחתך גילאים רחב. כמו כן זו פלטפורמה שהדגש בה הוא על סרטונים, ואלו תכנים שקל יחסית למשוך דרכם את תשומת הלב של הגולשים ומאפשרים להעביר מסרים ברורים בזמן קצר ובלי הרבה מילים. הנה כמה דרכים בהן תוכלו לקדם את הערוץ שלכם ביוטיוב:

  • קניית צפיות: דרך מצוינת לקידום מהיר ואיכותי. בעזרת קניית צפיות ניתן למעשה לסמן את הסרטון שלכם כוויראלי, מה שמושך הרבה צופים בזמן קצר. כמו כן ניתן לרכוש עוקבים לעמוד וזו דרך מצוינת ומהירה במיוחד להגדלת החשיפה.
  • סרטונים של לקוחות מרוצים: זו דרך נפלאה להראות את העבודה שלכם ואם יש משהו שאנשים אוהבים זה לראות את החברים של מרוצים. אם הלקוחות שלכם יעידו בסרטון שהם מרוצים מהשירות שלכם, תהיו בטוחים שהם ישמחו לשתף אותו עם כל העולם וזאת דרך מצוינת לקדם את העמוד.
  • סרטונים ממומנים: אפשרות מצוינת היא פילוח מדויק של האזור בו נמצאים הלקוחות הפוטנציאלים שלכם וכן של הגילאים ותחומי העניין שלהם ומימון סרטונים שלכם שיקפצו לפני הסרטונים שהם בוחרים לראות.

 

קידום ביוטיוב לסוכנויות רכב: כך תהפכו את ערוץ היוטיוב למצליח

 

מה זה מצריך מכם?

ובכן, בשלב הראשון אתם צריכים לפתוח ערוץ יוטיוב וזו פעולה טכנית פשוטה וקלה ביותר. מכאן והלאה חשוב מאד להעלות תכנים על בסיס קבוע בשביל להשאיר את הערוץ חי וכן שווה מאד לשתף אותם גם ברשתות החברתיות האחרות בהם אתם פעילים. כדאי שגם יהיה לכם אינטרנט טוב כדי שתוכלו להעלות סרטונים מכל מקום שתרצו.

האם יש צורך בציוד מקצועי?

שימו לב שכיום לא חייבים ציוד מקצועי בשביל ליצור סרטונים מקצועיים, ועם הדרכה בסיסית אפשר לעשות סרטונים מעולים גם דרך מכשירי הטלפון החכמים של העובדים. שווה לחשוב על סרטוני הדרכה, סרטוני תדמית שמראים את המקום שלכם, עדויות של לקוחות מרוצים שדיברנו עליהם קודם וכל תוכן שעשוי להיות רלוונטי וקשור לעולם התוכן שלכם.

שימו לב שדרך הפלטפורמה הזו אתם יכולים להעביר בקלות את המסרים שלכם לעולם. נכון שלא כולם יכולים להרשות לעצמם לפרסם בכל האפיקים, אבל דווקא בתחום הזה של סוכנויות הרכב, אנחנו חושבים שזה נכון בהחלט לרתום לעזרתכם את הפוטנציאל האדיר הטמון ביוטיוב, באופי של הסרטונים ובעבודה שהרבה אנשים בישראל נמצאים שם. בהצלחה!