חיים ונושמים רכב? רייזרים באילת הם בדיוק בשבילכם

אם אתם יוצאים בקרוב לחופשה השנתית שלכם באילת וקצת נמאס לכם מהשגרה הרגילה של טיול בקניון ובטיילת, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נכיר לכם את האטרקציה הכי סוערת באילת, נסביר למה כדאי לכם לעשות אותה וגם, כמה זה עולה? כל התשובות.

רייזרים באילת – האטרקציה שתשדרג לכם את החופשה

אם אתם מחפשים אטרקציה פופולרית שתשדרג לכם את החופשה ואם אתם חיים ונושמים רכב, טיול רייזרים באילת היא האטרקציה המושלמת עבורכם. מדובר בחוויה מטריפת חושים שתאפשר לכם לראות את נופיה הקסומים של אילת מקרוב ולא דרך החדר במלון. האטרקציה הזו תקפיץ לכם את האדרנלין ותביא אתכם לסוג של פיק בחופשה השנתית שלכם באילת. אחרי חוויה כזו, אנחנו בטוחים שכולם ידברו על החופשה שלכם.

טיול רייזרים – למה זה כדאי?

אין לנו ספק שאתם אוהבים את אילת ולא מוכנים לוותר בשום פנים ואופן על החופשה השנתית שלכם. עדיין, יש מצב שאתם מרגישים שקצת מיציתם את החופשות הרגילות, את ההתמכרות לארוחות במלון, השהייה האין סופית בבריכה ושוב, אותו הטיול הרגלי באותה הטיילת ובאותו הקניון. אז איך ניתן לשבור את השגרה הזו?

בדיוק פה נכנס לתמונה טיול הרייזרים באילת, הוא יאפשר לכם לגוון את החופשה שלכם ולהפוך אותה למיוחדת. אתם תרגישו שעשיתם משהו שונה, אחר, משהו שאתם רק תחכו לצאת ולספר לחברים שלכם עליו. זה לא משנה באיזה הרכב אתם נוסעים, זוגי או משפחתי, אנחנו בטוחים שמאטרקציה כזו תחזרו מלוכדים ומגובשים ותזכו להכיר אחד את השני טוב יותר.

חיים ונושמים רכב? רייזרים באילת הם בדיוק בשבילכם

מה כולל טיול רייזרים באילת?

במהלך טיול הרייזרים תעברו בעיר המלכים, תוכלו לראות את בריכות המלח המופלאות באזור וליהנות מהנופים הפראיים של המדבר. לאחר מכן, תעברו בפארק צפרות ותוכלו לחפש ציפורים ייחודיות לאזור המדברי והקסום הזה. את טיול הרייזרים תסיימו בהרי אילת ובנחל רודד, נחל מדהים ביופיו עם קניון אדיר. כפי שאתם רואים, מדובר באטרקציה שונה שמתאימה במיוחד עבורכם, כאלה שפשוט לא מצליחים לשים את האהבה שלהם לרכבים ורוצים לממש אותה גם בחופשה השנתית באילת. בסופו של דבר, אין כמו להתרשם מהנופים הפראיים של אילת מקרוב, דרך הצמיגים של הרייזר.

כמה עולה טיול רייזרים באילת?

אתם יכולים לרכוש רייזר לזוג או ל- 4 משתתפים. המחיר לזוג הוא 450 ש"ח ואילו המחיר לארבעה אנשים הוא 650 ש"ח. המחיר הזה מתייחס לרייזר אחד ולא פר משתתף. ההשתתפות היא מעל גיל 3 בלבד והנוהג ברייזר חייב להחזיק רישיון נהיגה בתוקף. כל מי שיש לו רישיון נהיגה יכול לנהוג על הרייזר ואין צורך ברישיון מיוחד עבור זה. אנחנו כמובן ממליצים לכם לקחת רייזר של 4 משתתפים ולצאת לטיול עם המשפחה שלכם, מדובר בחוויה יוצאת דופן.

טיול רייזרים באילת עם מדריך צמוד

יש לכם אופציה לקחת את האטרקציה הזו עם מדריך צמוד, והאמת היא שמדובר בחוויה של ממש. עם מדריך אתם יכולים להפיק הרבה יותר מהאטרקציה הזו, הוא יוכל לתרום לכם מהידע שלו על האזור ולהסביר לכם על הנופים שאתם רואים. למעשה אתם יוצאים לסוג של טיול מודרך בנופים הפראיים של אילת ואין יותר כיף מזה. מעבר לזה, הוא כמובן יוכל לתרום לכם מניסיונו בנהיגה על רייזרים ותוכלו לשפר את המיומנות שלכם בתחום הזה גם כן.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לשדרג את החופשה שלכם באילת ולהפוך אותה לחופשה סוערת עם אדרנלין בגוף, אתם צריכים לצאת לטיול רייזרים באילת.