סוכנויות רכב: יש פתרון קל יותר לגביית תשלום בהוראת קבע

סוכנות רכב עובדת לא מעט עם תשלומים, כאשר פרמטר מעין זה הרבה פעמים מהווה יתרון יחסי שמושך ומשמר לא מעט לקוחות. מכאן שאם מבקשים להמשיך להציע ללקוחות מסלולי תשלומים מפתים ומהצד השני לשמור על מעקב מקצועי, נוח ויעיל, מוזמנים להכיר מערכת גבייה חכמה שתיקח כמה צעדים קדימה את סך ההתנהלות. אם כן לאלו סוגי תשלומים המערכת מתאימה, כיצד היא עובדת ומה מערכת מבית icount יודעת להציע? ניגשנו לעשות סדר!

הדרך הפשוטה והיעילה ביותר

כל עסק יודע עד כמה מכירה עשויה להיות משימה מאתגרת, אך לגבות כספים עשויה להיות משימה הרבה יותר מתישה. מכאן שאם רוצים לפשט את התהליך ולהמשיך למכור רכבים בצורה אידאלית, אוטומטית ונוחה, הגיע הזמן שתעלו הילוך ותתקדמו, ולא רק מבחינת ייבוא דגמים חדשים ומבוקשים. מוזמנים להכיר מערכת להוראת קבע של Icount. מדובר במערכת שלא רק מסייעת לבצע הוראת קבע אוטומטית לכרטיסי אשראי, אלא היא גם מצמידה את גובה החיוב למדד (יתרון משמעותי), מייצאת דו"חות מגוונים, מבצעת הוראות קבע בנקאיות (דרך מס"ב) והיא אפילו מבצעת באופן אוטומטי חיובים חוזרים (לטובת חיובים שנכשלו). מכאן שאתם מוזמנים להתמקד בייבוא, במכירה ובסגירת עסקאות, ובמקביל לדעת שמערכת הגבייה מתנהלת באופן חלק, וכל זאת מבלי להקצות כוח אדם מיותר ויקר.

 

 

היתרונות של מערכת הגבייה מבית Icount

נכון להיום טרם נכנסו לשימוש רכבים אוטונומיים, אך בכול הנוגע לגבייה הסיפור שונה לגמרי, כך שלכם רק נותר להתקדם. מדוע אם כן שימוש במערכת הוראת קבע מבית Icount נמצא כאידאלי מבחינת שלל עסקים מעולם הרכבים? ראשית כיוון שהעמלה ממש זולה ואין צורך להקצות לכך כוח אדם. שנית כיוון שניתן להכניס את המערכת לפעולה באופן מידי, ושלישית כיוון שמדובר בפעולה של "שגר ושכח", וזאת כי ניתן לבצע הוראת קבע כבר בעמוד הסליקה. פה נציין שאם מבקשים לעבוד עם אשראי ובו זמנית לעבוד עם הוראת קבע מבית Icount, יש לשים לב שעובדים עם אחת מספקיות הסליקה שבה חברת Icount תומכת, פעולה שגם כן ניתן לסגור ישירות מאתר הבית של Icount.

שלום ולא להתראות

אם עד כה הייתם רגילים לסגור עסקה ולהיות במעקב אחר תשלומים, לפנות אל לקוחת שהחיוב שלהם נתקע (ולו כי הם בדיוק החליפו כרטיס אשראי) ולדאוג לייצא בזמן מסמכים משלימים, הרי שמעתה החיים הרבה יותר פשוטים. יש בעיה עם הגבייה? תהיו בטוחים שאתם כבר תדעו על כך. המערכת תודיע לכם ובו זמנית תעשה ניסיונות חוזרים לטפל בבעיה באופן אוטומטי. הניסיונות החוזרים לטפל בבעיה לא צלחו? שוב, אתם תדעו על כך, וזאת באמצעות קטגוריית "דוח חייבים". מדובר בדו"ח שמאחד בין כל החיובים שכשלו. מכאן שלא מעט זמן נחסך, ועדיין בסוף היום ניתן לדעת מהי השורה התחתונה, כאשר טוב לדעת שבין היתר ישנה אפשרות לבצע חיוב ידני.

הוראת קבע דרך הבנק או דרך חברת האשראי

כידוע, הוראת קבע ניתן לעשות הן דרך הבנק והן דרך חברת האשראי. מה זה אומר מבחינת גבייה? שכל עוד עושים הוראת קבע דרך האשראי התהליך יותר פשוט. מדוע? בעיקר כיוון שהבנק נוטה להערים קשיים – הבירוקרטיה תופסת נפח יותר גדול מסך ההתנהלות. מכאן שאם מבקשים לבוא לקראת הלקוחות, מוטב לתת להם את סך המידע, כך שהם ישכילו לקבל החלטה ועל הדרך להעניק לכם נקודות זכות (כיוון שחשבתם על טובתם). פה גם המקום להסביר ללקוחות שהוראת קבע דרך הבנק תיראה רק למחרת (ממועד הגבייה), ואילו כאשר מדובר באשראי התשלום יוצג במידי. שורה לסיכום? ניתן להשקיע פחות ולהשיג יותר. רק צריך לחבור לתוכנה מובילה!